Warszawa ul. Powązkowska 44 +48 664 44 80 44 zapytaj o termin

O firmie
- Sprostamy każdemu wyzwaniu…

Kapitalna lokalizacja Loft44

Loft44 to wyjątkowy obiekt zlokalizowany w centrum Warszawy na ulicy Powązkowskiej 44. Nasz klub możemy dowolnie dostosować do potrzeb, wymagań i oczekiwań klienta. Wiele wariantów konfiguracji wnętrza, oświetlenia oraz nagłośnienia sprawia, że Państwa goście i wszyscy uczestnicy imprezy odczują niezapomniane wrażenia, które na długo zostaną w ich pamięci. Posiadamy duży i wygodny parking wokół naszego klubu, co jest niezwykle ważnym atutem.

 
Klub Loft44

Doświadczony i profesjonalny personel

Z nami każdy event będzie wyjątkowy. Niezależnie od tego, czy będzie to konferencja, duże urodziny, wesele, czy jakakolwiek inna impreza - zapewnimy niepowtarzalny klimat! Mogą Państwo liczyć na pomoc naszego personelu w przygotowaniu eventu. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie współpracy.

Organizacja cateringu

W zależności od rodzaju imprezy możemy zorganizować profesjonalny catering. Chętnie zaproponujemy zestaw dań na Państwa event oraz zaopatrzymy bar w odpowiednie trunki.

Imprezy do 1000 osób w układzie stojącym

Naszą zaletą jest przestrzeń. 1000 m2 powierzchni pozwoli na organizację imprezy do 1000 osób w układzie stojącym lub do 350 osób w układzie siedzącym. To pokazuje jak wszechstronne jest nasze wnętrze. Układ Loft44 jest jednak na tyle uniwersalny, że dzięki możliwościom adaptacyjnym organizujemy także mniejsze imprezy i eventy na kilkaset czy kilkadziesiąt osób.

LoftBar - 3 sceny - Backstage

Sala główna Loft44 urządzona jest w bogato. Posiadamy doskonale wyposażony LoftBar, a także 3 możliwości układu sceny. Dysponujemy dodatkowymi pomieszczeniami, które pozwolą na bardziej prywatne konwersacje. Wewnątrz Loft44 znajduje się również profesjonalny Backstage i garderoby.
 

Galeria