Warszawa ul. Powązkowska 44 +48 664 44 80 44 zapytaj o termin

Impreza integracyjna dla pracowników

Całe dnie spędzane w pracy sprawiają, że pracownicy marzą o wieczornym relaksie. Aby go im zapewnić, pracodawcy powinni organizować firmowe imprezy integracyjne. W jakim celu się to robi? Przede wszystkim po to, by pracownicy z jednego zespołu bądź działu lepiej się poznali i nawiązali lepsze relacje. Zgrany zespół osiąga lepsze wyniki w pracy. A imprezy integracyjne pomagają takie relacje zbudować. Innym, ważnym czynnikiem jest wzrost poważania pracodawcy wśród pracowników.

Jak i gdzie zorganizować event?

Pomysłów na organizacje imprezy pracowniczej jest wiele - począwszy od pleneru, poprzez restauracje, skończywszy na klubach. Ostatnia opcja jest najbardziej korzystna i najczęściej wybierana. Dlaczego? Powodów jest wiele, a najważniejsze z nich to:
  • Luźna atmosfera - nie każdy lubi przebywanie w ekskluzywnych restauracjach lub bieganie z karabinem paintballowym po lesie. Kluby zdecydowanie cieszą się największą popularnością i ludzie uczęszczają do nich bez względu na wiek, płeć czy zainteresowania.
  • Dogodna lokalizacja - kluby najczęściej znajdują się w centrum miast, więc nie ma kłopotu z dojazdem do nich, nawet, jeśli trzeba się dostać tam taksówką.
  • Dobra zabawa - Możliwość wytańczenia się za wszystkie czasy lub porozmawiania z kolegami / koleżankami Atmosfera sprzyjająca zawiązywaniu nowych znajomości – znajomości te na pewno wpłyną na dobre relacje między pracownikami.

Jakie imprezy integracyjne można zorganizować?

Klub Loft44 może być miejscem, w którym zorganizujemy:
  • koncert
  • imprezę taneczną
  • imprezę tematyczną nawiązującą do konkretnego zagadnienia (np. gwiazdy kina, fantastyka, lata 20itp.)
  • i wiele innych.
W każdym mieście znajduje się wiele klubów, w których można zorganizować imprezę integracyjną dla pracowników. W Warszawie najlepiej postawić na położony w samym centrum Loft44. Klub ten specjalizuje się w organizacji eventów dla małych i dużych firm. Organizują imprezy od kilkunastu do kilkuset osób. Trzy możliwości ustawienia sceny umożliwia aranżacje sali pod konkretna imprezę. Atutem tego klubu jest kompleksowość oraz doświadczony i wykwalifikowany personel, który pomoże w zorganizowaniu nawet najbardziej nietypowego eventu. Więcej na temat oferty dotyczącej imprez integracyjnych dla firm znajdą Państwo w dziale oferta.