Warszawa ul. Powązkowska 44 +48 664 44 80 44 zapytaj o termin

Eventy i wydarzenia medialne - Warszawa

Loft 44 jest miejscem dającym ogromne możliwości w kwestiach adaptacyjnych. Mogą Państwo przystosować nasz obiekt zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami.

Posiadamy fantastyczną, przestronną salę, która może zostać wykorzystana do transmisji medialnych. Jesteśmy dumni z tego, że Loft 44 jest często odwiedzany przez celebrytów, ludzi mediów, polityki, czy biznesu. Wyjątkowa atmosfera Loft44 sprawia, że nasi klienci chętnie do nas wracają. Warto wybrać Loft44 nie tylko ze względu na ogromną powierzchnię, ale również wyposażenie multimedialne – doskonałe efekty świetlne oraz dźwiękowe.
 

Możliwości multimedialne Loft44

Bogate wyposażenie multimedialne pomaga w perfekcyjnym przygotowaniu każdego eventu.
Loft 44 jest niesamowitym miejscem na wszelakiego rodzaju eventy. Często organizujemy gale związane z rozstrzygnięciem konkursów, np. na najlepszy produkt, markę, czy człowieka roku. Nasz obiekt posiada kapitalne wyposażenie multimedialne, który umożliwia pokazanie ogromnego prestiżu imprezy. Możliwości multimedialne są niemal nieograniczone. W połączeniu z ogromną przestrzenią możemy zapewnić niezapomniane wrażenia. Loft 44 to dowolnie konfigurowalne wnętrza, które można wykorzystać zgodnie z Państwa specyfikacją. Budynek jest przystosowany do organizacji imprez medialnych, posiada osobne wejścia dla gości specjalnych. Posiadamy 3 sceny, backstage, pokoje dla artystów oraz zaplecze techniczne pomagające zorganizować show.
 
 
 

Wszystkie rodzaje imprez...

Dzięki tak bogatemu wyposażeniu mogą Państwo zorganizować wszystkie rodzaje imprez na bardzo wysokim poziomie. Oferujemy pomoc przy przygotowaniu imprezy zarówno w formie zamkniętej lub otwartej(z publicznością). W przypadku prezentacji nowych modeli czy wystaw pojazdów - do Loft44 mogą wjechać samochody lub motocykle. To pokazuje jak przestronne jest nasze wnętrze. Jesteśmy gotowi, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Galeria