Warszawa ul. Powązkowska 44 +48 664 44 80 44 zapytaj o termin

Urodziny - Chrzciny - Imprezy Okolicznościowe

Loft 44 to miejsce idealne na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Planują Państwo duże chrzciny, pierwszą komunię, urodziny lub inną imprezę – niezmiennie jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zawsze na najwyższym poziomie przygotujemy każdy event oraz imprezę okolicznościową. Szeroka oferta dotyczy zarówno klientów biznesowych jak i indywidualnych. Loft44 to ogromna przestrzeń w centrum Warszawy - Śródmieście. Przestrzeń, którą mogą Państwo zagospodarować i zaaranżować zgodnie z preferencjami. Do dyspozycji jest duża, dowolnie konfigurowalna sala.

Sylwester - Studniówki - Walentynki

Cyklicznie odbywają się u nas imprezy i przyjęcia okolicznościowe takie jak: studniówki, juwenalia, sylwestry i przyjęcia noworoczne, zabawy walentynkowe, imprezy związane z uroczystościami religijnymi i wiele, wiele innych! Każde z przyjęć jest niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Zachęcamy do wykorzystania możliwości, które oferuje klub Loft 44. Jesteśmy przekonani, że efekt końcowy przerośnie najśmielsze oczekiwania!
 

Doskonałe miejsce na imprezy okolicznościowe w Warszawie

Każdemu klientowi oferujemy profesjonalną pomoc w organizacji przyjęcia, bankietu oraz innych imprez. Jesteśmy otwarci na współpracę z agencjami eventowymi z Warszawy i z całej Polski.
Surowe piękno wnętrza, które mogą Państwo zaadaptować na swoje potrzeby, profesjonalne nagłośnienie, spektakularne iluminacje świetlne, LoftBar oraz wiele możliwości ustawienia sceny czynią nasz klub odpowiednim na każdego rodzaju imprezy i przyjęcia. Potrafimy przygotować każdy rodzaj imprezy. Zawsze służymy pomocą w planowaniu logistycznym oraz organizacji cateringu. Naszą zaletą jest wyjątkowo korzystne położenie, które czyni z naszego klubu najbardziej atrakcyjny tego typu obiekt w Warszawie, ul. Powązkowska 44.
 

Galeria