Warszawa ul. Powązkowska 44 +48 664 44 80 44 zapytaj o termin
Gale i bankiety

Gale i bankiety w Warszawie

Uroczyste gale i eleganckie bankiety to imprezy, które musi wyróżniać elegancja i szyk. To wykwintne imprezy organizowane w celu uczczenia ważnego wydarzenia lub nagrodzenia zasłużonych osób, dlatego imprezy te muszą być skrupulatnie przygotowane. Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalną obsługę, specjalizującą się w organizacji bankietów w Warszawie.

Sala bankietowa

Posiadamy stylową, profesjonalnie wyposażoną salę w centrum Warszawy idealną na luksusowe imprezy. Organizujemy bankiety angielskie, jak i liczące kilkaset osób bankiety francuskie i niemieckie. Nasza sala pomieści nawet 350 osób. Warunki adaptacyjne umożliwiają wydzielenie mniejszych niezależnych sal, trzy ustawienia sceny oraz dowolną konfigurację krzeseł i stolików. Zapewniamy elegancką dekoracje każdej z sal — luksusowe pokrowce na krzesła i obrusy na stoły. W ofercie piękne dekoracje na stół z żywych lub sztucznych kwiatów. Nasza sala bankietowa w Warszawie wyposażona jest w profesjonalne zaplecze multimedialne i sprzęt nagłośnieniowy. Nowoczesne oświetlenie umożliwia dokładne oświetlenie sceny oraz uzyskanie efektów świetlnych jak oświetlenie punktowe, dyskretne, dynamiczne i inne zależne od potrzeb danej imprezy. Klimatyzowane pomieszczenia pozwalają na komfortową zabawę.

Organizacja gali Warszawa

Specjalizujemy się w organizacji:
- bankietów,
- gali,
- konferencji naukowych oraz tematycznych,
- sympozjów,
- i innych imprez.
 

Organizacja bankietów w Warszawie w naszym wykonaniu to profesjonalny catering. Zapewniamy bogate menu. Wśród serwowanych dań znajdą Państwo wykwintne obiady i kolacje, ciepłe i zimne przekąski, słodkie desery, a także wykwintne trunki. Zawsze możemy przygotować specjalne atrakcje gastronomiczne, m.in.: szwedzki stół, fontanny czekoladowe i alkoholowe, słodki stół i inne. Profesjonalny zespół pracowniczy może zorganizować dla Państwa dowolne atrakcje. Pokazy artystyczne, atrakcje muzyczne i inne dopasowane do charakteru imprezy, które uczynią każdy bankiet i gale wyjątkowymi.

W Loft44 organizujemy imprezy o niepowtarzalnym klimacie, a jednocześnie pełne szyku i elegancji. Dogodne położenie Loft44 zapewni swobodny dojazd wszystkim gościom, do ich dyspozycji oddajemy także wielostanowiskowy parking.

Serdecznie zapraszamy do Loft44 ul. Powązkowska 44.​

Galeria