xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
Warszawa ul. Powązkowska 44 +48 664 44 80 44 zapytaj o termin

Happeningi – pikniki firmowe Warszawa

Loft44 to klub, w który organizowane są niemal wszystkie rodzaje imprez dla firm. Lokalizacja w centrum Warszawy sprawia, że jest to szczególnie atrakcyjne miejsce. Możliwości adaptacyjne lokalu sprawiają, że można u nas zorganizować dowolnej wielkości imprezę dla firmy.

Loft44 to idealne miejsce dla klientów, którzy wymagają nietypowej formy zaprezentowania idei, produktu czy usługi. Ogromna przestrzeń oraz możliwości multimedialne sprawiają, że wszystkie elementy takie jak: muzyka, światło, obraz czy grafika doskonale ze sobą współgrają tworząc niesamowity spektakl. Heppeningi i pikniki firmowe to jedne z najpopularniejszych form eventów firmowych. Posiadamy ogromne doświadczenie dotyczące organizacji tego typu imprez. W Loft44 często gościmy najbardziej rozpoznawalne marki, firmy oraz osoby na galach multimedialnych, sympozjach, wernisażach sztuki czy wreszcie piknikach firmowych. Dzięki doświadczeniu oraz dużym możliwościom wiemy jak dotrzeć do uczestników wydarzenia w pożądany sposób, dlatego proponujemy Państwu współpracę z naszym profesjonalnym personelem.
 

Współpraca z agencjami

Jesteśmy otwarci na współpracę z agencjami eventowymi z Warszawy oraz z całego kraju. Udostępniamy nasz obiekt w celu organizacji imprez firmowych czy integracyjnych.
Zachęcamy do wykorzystania klubu Loft44 w kreatywny i atrakcyjny sposób. Na każdym etapie organizacji imprezy jesteśmy do dyspozycji. Pomagamy i doradzamy, a w razie potrzeby włączamy się w przygotowanie eventu.
 

Propozycje wykorzystania klubu Loft44:

  • prezentacje
  • pikniki firmowe
  • imprezy dla dzieci
  • aktywizacje społeczne
  • wernisaże sztuki

Galeria