Warszawa ul. Powązkowska 44 +48 664 44 80 44 zapytaj o termin

Miejsce na sesje fotograficzne oraz video

Loft 44 to dowolnie konfigurowalna przestrzeń, która pozwoli na przygotowanie każdego rodzaju scenografii dla filmów lub zdjęć.

Loft 44 oferuje ogromną surową przestrzeń do robienia sesji zdjęciowych oraz kręcenia filmów. Przestrzeń, którą mogą Państwo dowolnie zagospodarować zgodnie z preferencjami. Posiadamy bogate zaplecze multimedialne, w tym fenomenalne oświetlenie, nagłośnienie oraz sprzęt do tworzenia multimedialnych efektów. Wnętrze Loft44 daje Państwu nieograniczone możliwości adaptacyjne. Mogą Państwo dowolnie tworzyć scenografię wewnątrz obiektu, dowolnie konfigurować oświetlenie, aby dopasować każdy element w sposób właściwy. Niezależnie od tego, czy realizują Państwo teledysk, film reklamowy czy promocyjny, sesję fotograficzną do magazynu czy na stronę internetową - Klub Loft44 zlokalizowany w centrum Warszawy na pewno sprosta oczekiwaniom i sprawi, że praca będzie łatwiejsza.
 

Kręcenie teledysków i filmów

Każdemu klientowi oferujemy profesjonalną pomoc w organizacji szkolenia, konferencji, bankietu oraz innych imprez. Jesteśmy otwarci na współpracę z agencjami eventowymi z Warszawy i z całej Polski.
Loft 44 świetnie sprawdzi się jako miejsce do kręcenia materiałów filmowych. Wspaniała akustyka, ogromna dostępna przestrzeń umożliwi przygotowanie każdej, nawet najbardziej wymagającej scenerii! Tylko tu mogą Państwo nakręcić spot reklamowy czy teledysk w sprzyjającej i miłej atmosferze. Mogą Państwo samodzielnie dokonać aranżacji przestrzeni, ale w razie potrzeby nasz personel pomoże w organizacji. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem backstage a także zapleczem techniczne. Wygodna lokalizacja w centrum Warszawy powoduje, że Loft 44 jest miejscem doskonałym!
 

Galeria