Warszawa ul. Powązkowska 44 +48 664 44 80 44 zapytaj o termin
sala na organizację eventów i wydarzeń

Agencja eventowa Warszawa

Jesteśmy agencją eventową z Warszawy, a naszą specjalizacją jest kompleksowa realizacja różnego rodzaju imprez. Współpracujemy także z innymi firmami eventowymi.

Lokal, którym dysponujemy, ma powierzchnię 1000m2, co daje nam prawie nieograniczoną możliwość stworzenia niezapomnianego wydarzenia. Zainstalowany w lokalu nowoczesny system mobilnych ścian umożliwia wydzielenie mniejszych, niezależnych przestrzeni. Dzięki temu sala doskonale nadaje się do organizacji imprez od kilkunastu do kilkuset osób. Organizacja kilku mniejszych imprez w tym samym terminie nie stanowi więc dla nas żadnego problemu. Lokal może pomieścić nawet 350 osób, jeśli zdecydują się Państwo na zapewnienie uczestnikom miejsc siedzących. Jest także możliwość zorganizowania eventu w układzie stojącym i wówczas na sali zmieści się nawet 1000 uczestników spotkania. Żadna inna agencja eventowa z Warszawy nie dysponuje tak komfortowym i pojemnym zapleczem.

Wyposażenie

Klub wyposażony jest nowocześnie, tak by każdy z naszych Gości czuł się komfortowo i miał zapewnioną możliwie największą wygodę. Jako agencja eventowa z Warszawy zapewniamy więc Państwu dostęp do całego szeregu udogodnień:

 • nowoczesna i wydajna klimatyzacja,
 • profesjonalna baza multimedialna,
 • nowoczesny system nagłośnieniowy, który pozwala na zabawę przy dźwiękach wybranej przez Państwa muzyki,
 • nowoczesny system oświetlenia pozwalający na uzyskanie ciekawych efektów świetlnych oraz punktowe oświetlenie sceny.
   

Zapewniamy w lokalu trzy możliwości ustawienia sceny oraz dowolność w aranżacji sali, a także wygodne i funkcjonalne zaplecze dla artystów. To wszystko sprawia, że firmy eventowe mogą tutaj zorganizować każdą imprezę i wydarzenie. Dlatego ze współpracy z nami zadowolone będą nawet najbardziej wymagające agencje eventowe. Organizatorzy imprez masowych nie szukają bowiem zwykłego lokalu. Musi on spełniać szereg wymagań dotyczących bezpieczeństwa, a także zapewniać komfort uczestnikom spotkania. Ważnym jest także, by to lokal mógł zostać dostosowany do rodzaju i specyfiki imprezy, a nie odwrotnie. Loft44 jako firma eventowa spełnia wszelkie wymagania stawiane pomieszczeniom tej kategorii.

Firmy eventowe Warszawa i okolice

Chętnie zaprosimy do współpracy inne firmy eventowe z Warszawy i pobliskich miast. Połączenie nieograniczonych możliwości adaptacyjnych, jakie zapewnia nasz lokal, oraz kreatywne i ciekawe pomysły stanowią mieszankę gwarantującą sukces. Nasza agencja eventowa Loft44 to doskonały wybór na interesujący i niezapomniany event w Warszawie. Potwierdza to wiele lat doświadczenia i setki zorganizowanych imprez oraz wciąż powracający do nas Klienci. Impreza w naszym klubie to komfort nie tylko dla gości, ale i dla organizatorów. Loft44 jest najlepszym wyborem dla agencji poszukających lokalu na imprezę w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów.

 
Wybierając Loft, wiele zyskujesz!
Loft44 Inne Kluby
Doskonała lokalizacja w centrum Warszawy -
Powierzchnia 1000m2 -
Nieograniczone możliwości aranżacyjne -
Wiele układów scen do wyboru -
Pojemność do 1000 osób -
 

Inne imprezy

W ramach naszej działalności w Loft44 organizujemy nie tylko imprezy firmowe. Czym się zajmujemy poza nimi? Obsługujemy także:

 • imprezy firmowe,
 • koncerty,
 • eleganckie bankiety,
 • gale,
 • konferencje i szkolenia,
 • wydarzenia medialne,
 • możliwa jest również organizacja przyjęć okolicznościowych takich jak wesela, chrzciny, komunie i inne.
   

Loft44 oferuje wszechstronną pomoc w organizacji wszelkich spotkań firmowych: zajmujemy się kompleksowo sprawami technicznymi, a także zapewniamy obsługę cateringową oraz dostęp do szerokiej gamy alkoholi z całego świata - to wszystko w Loft44 w Warszawie przy ul. Powązkowska 44.

Imprezy tematyczne

wnętrze klubu loft44

Dobrym pomysłem jest zorganizowanie dla pracowników i partnerów biznesowych imprez tematycznych. To doskonały sposób na lepsze poznanie się wzajemnie i nawiązanie nici sympatii nie tylko na płaszczyźnie kontaktów służbowych. Jeśli więc jesteście Państwo zainteresowani – zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Gwarantujemy świetną zabawę.


 

Catering

Jednym z najistotniejszych elementów udanych eventów jest obsługa cateringowa oraz bar. Zapewniamy najlepszy catering na firmowe imprezy. Zakąski, wykwintne kanapeczki, sałatki i mięsa oraz desery doskonale sprawdzają się na spotkaniach firmowych, a ich szczegółowy dobór należy do Państwa. Do dyspozycji Gości jest także doskonale zaopatrzony bar. Wykwintne alkohole ze wszystkich stron świata uświetnią event i rozluźnią atmosferę każdego spotkania. Zachęcamy do kontaktu i zapoznania się z naszą szczegółową ofertą dotyczącą obsługi cateringowej na organizowanych w Loft44 eventach. Gwarantujemy, że każdy Gość wyjdzie od nas zadowolony i pełen pozytywnych, niezapomnianych wrażeń.

Dlaczego Loft44?

Co sprawia, że eventy dla firm z Warszawy najlepiej udają się w Loft44? Do naszych mocnych stron należą nie tylko wygodny i łatwy do dostosowania lokal, ale także nasze doświadczenie i kreatywność. Każda impreza jest indywidualnie dostosowana do potrzeb i oczekiwań naszych Gości, a personel cechuje się życzliwością i wysokimi kompetencjami. Agencje eventowe z Warszawy mogą w Loft44 zorganizować imprezę z licznymi atrakcjami, do których należą nie tylko wspaniała muzyka, ale także pokazy sztucznych ogni, tańca czy inne pokazy artystyczne. Wielka sala umożliwia nawet organizację nauki tańca oraz gier i zabaw towarzyskich dla uczestników imprezy.

Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy eventowe z Warszawy i okolic.