Warszawa ul. Powązkowska 44 +48 664 44 80 44 zapytaj o termin
pokaz mody w centrum Warszawy - Loft44

Organizacja pokazów mody - Warszawa

Pokazy mody organizowane w klubie Loft44 w centrum Warszawy są wyjątkowe ze względu na niepowtarzalny charakter tego miejsca.

Zobacz jak ogromne możliwości, posiada klub:

  • dowolna konfiguracji sceny,
  • profesjonalne zaplecze dla modelek i modeli,
  • garderoba,
  • osobne wejście dla gości specjalnych,
  • Loft Bar,
  • znakomite oświetlenie,
  • wiele możliwości multimedialnych.
 

Nasz lokal to czysta przestrzeń, którą można zagospodarować swobodnie, co daje organizatorom ogromną wygodę działania. Wnętrze doskonale oddaje charakter każdej kolekcji odzieżowej. Zaletą Loft44 jest ogromna, przestrzenna powierzchnia. Pokazy mody w klubie Loft44 to do 350 komfortowo usytuowanych osób. Nasz obiekt jest naszym zdaniem najlepszym miejscem w centrum Warszawy na zorganizowanie pokazu mody. Dogodna lokalizacja klubu oraz duży parking sprawia, że dojazd do niego nie stanowi problemu. Goście przybywający na event mogą zostawić swój samochód na bezpiecznym parkingu położonym bezpośrednio przy lokalu. Organizacja pokazu mody może być zrealizowana zgodnie z Państwa wyobrażeniem, dzięki temu że każdy pokaz przygotowujemy starannie i zgodnie z wytycznymi Klienta. Dodatkowo nasz personel zadba o każdy szczegół na organizowanej imprezie.

 

Pokazy mody na najwyższym poziomie w Warszawie

 

W lokalu regularnie odbywają się pokazy odzieży najsłynniejszych projektantów z całej Polski i nie tylko. Organizacja pokazów mody w klubie Loft44 to pewność, że impreza pozostanie w pamięci wszystkim gościom tego wydarzenia. Każdy najdrobniejszy szczegół będzie dopracowany do perfekcji. Wybierz Loft44, aby Twój pokaz mody był najlepiej zorganizowanym pokazem w Warszawie. Zapraszamy.