Warszawa ul. Powązkowska 44 +48 664 44 80 44 zapytaj o termin

Przyjęcia, eventy i imprezy od kilkunastu do 200 osób


Serdecznie zapraszamy do Restauracji Kameralnej, naszego drugiego lokalu w Warszawie, przy ulicy Mikołaja Kopernika 3. To miejsce idealne zarówno na przyjęcia okolicznościowe, na oficjalne spotkania biznesowe, firmowe, a także urodziny lub chrzciny. Eventy, które organizujemy w Kameralnej mogą liczyć od kilkunastu do 200 gości.
 

Najlepsza polska kuchnia


W tej klimatycznej restauracji codziennie serwuje się wyśmienite dania, będące efektem sztuki kulinarnej, która łączy w sobie tradycyjną polską kuchnię z nowoczesnym przygotowaniem i podaniem. Serwujemy aromatyczne obiady i lunche przygotowane ze świeżych, wyselekcjonowanych składników od sprawdzonych dostawców. Zjesz tutaj soczyste mięsa, kremowe zupy, lekkie przystawki, wyborne desery. Nasze dania to kompozycja doskonałego smaku, aromatycznego zapachu i atrakcyjnego wyglądu. Restauracja Kameralna to doskonała propozycja dla wszystkich chcących spróbować dobrej polskiej kuchni. Posiadamy również specjalną ofertę dań dla dzieci.

Ciekawa aranżacja wnętrz tworzy wyjątkowy klimat, który w połączeniu z dobrą muzyką na żywo sprawia, że chce się tutaj przebywać, bawić i wracać.
 

Przyjęcia weselne i imprezy okolicznościowe na najwyższym poziomie


Ciekawie urządzone wnętrze, a także 400 m2 powierzchni w połączeniu z wyśmienitą polska kuchnią i lokalizacją w centrum Warszawy sprawia, że Restauracja Kameralna to również doskonałe miejsce na przyjęcia weselne.
Organizujemy także inne przyjęcia okolicznościowe: komunie, chrzciny, urodziny, rocznice.

Więcej szczegółów na stronie: https://www.kameralnarestauracja.pl/ - Zapraszamy
Odwiedź też Fanpage Kameralnej Restauracji -> https://www.facebook.com/KameralnaRestauracjaKopernika/ 

Galeria