Warszawa ul. Powązkowska 44 +48 664 44 80 44 zapytaj o termin
aranżacja sali w Loft44

Szkolenia i konferencje - Warszawa Centrum Śródmieście

Warszawa jest polskim centrum biznesowym przyciągającym ludzi biznesu, dlatego właśnie tutaj organizowane są liczne konferencje, szkolenia, sympozja, kongresy i warsztaty. Wydarzenia takie organizuje się w nowoczesnych salach szkoleniowych. Loft44 to sala, która wyróżnia się nowoczesnym wystrojem, elastycznym dopasowaniem, profesjonalnym wyposażeniem oraz dogodną lokalizacją w centrum stolicy (Śródmieście).

Loft 44 to doskonale przystosowane miejsce na konferencje w centrum Warszawy. Do dyspozycji gości oddajemy salę szkoleniową, która pomieści nawet 350 gości. System mobilnych ścian umożliwia wydzielenie mniejszych niezależnych pomieszczeń.

Dla prowadzących udostępniamy scenę – podwyższenie o 54 cm ze schodkami po obu jej stronach. Wnętrza Loft44 charakteryzuje stylowy wystrój, który podkreśli profesjonalizm spotkań biznesowych. W obiekcie znajduje się szatnia, która obsłuży nawet 600 osób, a także palarnia.

Wyposażenie sal konferencyjnych i szkoleniowych

Obiekty konferencyjne powinny oferować wiele udogodnień pozwalających na zorganizowanie spotkania. W Loft44 wygląda to następująco:
Pomieszczenie wyposażone jest w ogrzewanie, profesjonalny sprzęt nagłaśniający oraz oświetleniowy.
Nowoczesny system sterowania pozwala na integrację projektora, nagłośnienia i oświetlenia. System konferencyjny ułatwia dyskusję między delegatami.

Dla klientów biznesowych zapewniamy profesjonalne przygotowanie sali konferencyjnych, które na potrzeby spotkań biznesowych wyposażamy w urządzenia niezbędne do przeprowadzania spotkania.

Zapewniamy:

 • rzutniki multimedialne,
 • projektor multimedialny z ekranem projekcyjnym,
 • podział na mniejsze sale konferencyjne,
 • mikrofony,
 • flipcharty,
 • tablice interaktywne,
 • białe tablice,
 • markery.
nowoczesne wyposażenie sali

Na życzenie klienta wyposażymy sale konferencyjne także w wizualizery, przydatne podczas jednoczesnej pracy uczestników spotkania nad jednym plikiem. Umożliwiają one błyskawiczne zeskanowanie trójwymiarowego obrazu i wyświetlenie go na ekranie. Organizatorom konferencji zapewniamy dostęp do skanera, kserokopiarki, drukarki, telefonu i fax-u. Profesjonalna obsługa techniczna zadba o sprawny przebieg spotkania. Do dyspozycji gości oddajemy zestaw do telekonferencji i wideokonferencji, który pozwoli na nagrywanie i rejestrację audiowizualną i głosową wydarzenia. W cenie wynajmu sali szkoleniowej jest nieograniczony dostęp do WiFi. Sale szkoleniowe Loft44 są doskonale oświetlone z możliwością pełnego zaciemnienia. Nasza sala konferencyjna w Warszawie może być dowolnie aranżowana pod wymagania konkretnego spotkania biznesowego.

rzutnik, mikrofony, oświetlenie, tablice, projektory, klimatyzacja, WiFi, catering

Organizacja konferencji i szkoleń

Każdemu klientowi oferujemy profesjonalną pomoc w organizacji szkoleń i konferencji. Jesteśmy otwarci na współpracę z agencjami eventowymi z Warszawy i z całej Polski.
W Loft44 możesz zorganizować:

 • konferencje prasowe,
 • konferencje naukowe oraz tematyczne,
 • sympozja,
 • szkolenia firmowe,
 • targi,
 • seminaria,
 • warsztaty.

Zapewniamy obsługę szatni, ochronę wydarzenia oraz bieżące sprzątanie powierzchni i toalet.

Catering

W ramach organizacji konferencji w Loft44 oferujemy serwis cateringowy – przygotujemy lunch i przerwę kawową. Nasze potrawy charakteryzuje atrakcyjny wygląd, aromatyczny zapach i przede wszystkim doskonały smak, które zapewniają ucztę dla zmysłów. Doświadczenie kulinarne sprosta najbardziej wyszukanym zamówieniom. Naszym klientom oferujemy bogatą kartę dań oraz trunków w trzech z naszych barów. Zawsze wsłuchujemy się w potrzeby klientów.

kompleksowy catering na konferencje i spotkania w Warszawie

Sala na miarę spotkań biznesowych

Wysoki standard obsługi, nowoczesny sprzęt, komfortowe wnętrza, doskonała lokalizacja – to wszystko sprawia, że Loft44 to atrakcyjne miejsce na konferencje w centrum Warszawy. Doskonała lokalizacja przy ul. Powązkowskiej 44 jest jednym z naszych głównych atutów. Zapewniamy parking do 200 samochodów osobowych z możliwością wjazdu autokaru, a także ochronę wydarzenia.

Układy sal

System mobilnych ścian pozwala swobodnie dysponować układem sal oraz wyodrębnić sale konferencyjne o różnej powierzchni. Dzięki czemu mogą Państwo zorganizować u nas kameralne spotkanie biznesowe czy szkolenia, jak i wystawną konferencję i kongres. Rozmieszczenie stołów i krzeseł dopasowujemy do indywidualnych potrzeb oraz charakteru spotkania. Przestrzenny układ sal pozwala na ich aranżacje na potrzeby konkretnego wydarzenia. Dbamy o zapewnienie dobrej widoczności każdemu z delegatów. Poniżej przedstawiamy proponowane rozmieszczenie stolików i krzeseł.

Układ teatralny

Układ określany również kinowym. Rzędy z krzeseł skierowane są do punktu głównego – ekranu lub sceny, brak stołów pozwala na maksymalne wykorzystanie miejsca na sali i organizację dużej konferencji nawet do 350 osób. Przeznaczony na konferencję, podczas której uczestnicy nie muszą robić notatek. To ustawienia sali wykorzystywane jest głównie podczas wygłaszanych wykładów i prezentacji.

układ sali teatralny

Układ szkolny

Wykorzystywany głównie podczas szkoleń i warsztatów, podczas których uczestnicy korzystają z materiałów szkoleniowych i robią notatki. Rzędy stolików z krzesłami ustawione są na sali szkoleniowej w kierunku stołu głównego lub sceny. W celu swobodnego poruszania się i kontaktu prowadzącego z uczestnikami pośrodku zazwyczaj znajduje się przejście.

Układ sal - szkolny

Podkowa lub w kształcie litery U

Uczestnicy zajmują miejsca w trzech płaszczyznach. Miejsca na szczycie przeznaczone są zazwyczaj dla zarządu, dyrektorów, wykładowców i gości specjalnych. Taki układ sali idealnie wpasuje się w niewielkie spotkania biznesowe.

układ w kształcie podkowy, litery U

Układ bankietowy

Określane również jako a'la kabaret. Stosowany, gdy podczas konferencji serwowany jest obiad lub kolacja. Sala w tym układzie charakteryzuje się swobodnym rozmieszczeniem po sali okrągłych stolików, do których dostawia się zwykle od 4 do 8 stolików. Pozwala to na przeprowadzanie prywatnych rozmów przy poszczególnych stolikach. Układ a'la kabaret doskonale sprawdza się podczas uroczystych gali i wydarzeń medialnych.

układ - bankietowy

Układ rada nadzorcza

Organizacja konferencji w tym układzie jest najbardziej oficjalna. Polega na rozmieszczeniu na sali krzeseł wzdłuż dwóch stron długiego stołu. Taki układ pozwala na przeprowadzanie rozmów twarzą w twarz. Wykorzystywany głównie podczas konferencji w niewielkim gronie.

układ sali - rada nadzorcza

Serdecznie zapraszamy do współpracy i rezerwacji sali w Warszawie (Centrum - Śródmieście).

 

Tel: +48 664 44 80 44
E-mail: loft44@loft44.pl
Lokalizacja: Warszawa ul. Powązkowska 44

 

Galeria