Warszawa ul. Powązkowska 44 +48 664 44 80 44 zapytaj o termin
Event firmowy Warszawa

Imprezy dla firm - Eventy firmowe - Warszawa Centrum

Super lokalizacja na imprezy firmowe i każdy event. Loft 44 to wymarzone miejsce, w którym mogą Państwo zorganizować niezapomnianą imprezę firmową, tradycyjne lub nieszablonowe eventy firmowe w województwie mazowieckim.

Tylko u nas mogą Państwo przygotować eventy według własnego uznania, a jedyne co ogranicza imprezy firmowe to wyobraźnia! Dysponujemy przestrzenią umożliwiającą zorganizowanie dowolnej wielkości imprezy firmowej, bankietu, gali, wernisażu, czy jakiegokolwiek wydarzenia! Dodatkowym atutem klubu Loft44 jest korzystna lokalizacja w centrum Warszawy. Wygodne połączenia komunikacyjne, łatwy dojazd i dużo miejsc parkingowych sprawi, że Twoi goście nie będą mieli problemu z dotarciem na miejsce czy parkowaniem. Oferujemy także pomoc w zakresie logistyki, cateringu, czy zaplecza multimedialnego. Posiadamy ogromne doświadczenie w przygotowywaniu konferencji czy szkoleń. Żadne wyzwania nie stanowią dla nas problemu. Klub Loft 44 w centrum Warszawy jest miejscem stworzonym do organizacji niezapomnianych imprez, a nasz personel jest przygotowany do tego, aby pomóc Państwu zadbać o każdy szczegół. Każdy event w Loft44 to impreza wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.

Organizacja eventów

Dla nas, podstawowym wyzwaniem jest zapewnienie satysfakcji każdemu klientowi. Dlatego też klub Loft 44 jest miejscem odpowiednim do organizacji każdego rodzaju eventu w woj. mazowieckim. Możesz być pewien, że Twoja impreza firmowa będzie zawsze mile wspominana i dostarczy niezapomnianych wrażeń! Organizacja eventów - w razie potrzeby pomagamy zaplanować oraz przygotować wszystkie detale. Nasz klub to jedyne w swoim rodzaju miejsce. Według nas najlepsze tego typu miejsce na imprezy firmowe w województwie mazowieckim i okolicach. Organizacja eventów i imprez dla firm w Loft44 jest łatwiejsza dzięki temu, że dysponujemy nie tylko świetnym obiektem, ale również wykwalifikowanym personelem.
 

Imprezy firmowe zawsze na najwyższym poziomie!

Wybierając Loft 44, wybieracie Państwo miejsce wręcz idealne do swoich planów, eventów czy imprezy firmowej! Pomożemy Państwu w organizacji imprezy firmowej, począwszy od planowania aż do jej realizacji. Nasz obiekt w woj. mazowieckim pomieści do 1000 uczestników w układzie stojącym lub 350, jeżeli zdecydujecie Państwo zapewnić swoim gościom wygodne miejsca siedzące, dzięki skalowalnemu układowi lokalu i możliwości wydzielenia mniejszych pomieszczeń, Loft44 sprawdzi się także w przypadku mniejszych imprez czy eventów. Do Państwa dyspozycji jest także scena, która posiada 3 możliwości konfiguracyjne. Jeżeli są Państwo gotowi na niezapomniane wrażenia - zapadającą w pamięć imprezę firmową lub event - Zapraszamy do kontaktu z nami. Zawsze służymy fachową pomocą.
Nie czekaj! Zaufaj profesjonalistom w kwestii organizacji eventów oraz imprez firmowych w centrum Warszawy!

Galeria